Gotowe podziękowania dla pracowników

  • Dziękuję Ci za bardzo dobrą współpracę. Mam nadzieję, że niedługo znowu będziemy robić razem projekt.
  • Szanowny Panie ...Żadne słowa nie oddadzą wdzięczności za Pana zaangażowane w rozwój firmy. Mamy nadzieję, że nasze drogi zawodowe kiedyś znowu się połączą. Proszę przyjąć na pożegnanie ten niewielki prezent, który na pewno nie oddaje naszej wdzięczności dla Pana. 

Jak składać podziękowania dla pracowników?

Podziękowania dla pracownika możesz składać w najróżniejszej formie. Podniosłość podziękowań powinieneś stopniować. Często za szybkie rozwiązanie jakiegoś problemu, wystarczy słowo "dziękuję" i uścisk dłoni, ale gdy dziękujesz za współpracę pracownikowi po rocznym i ciężkim projekcie lub odchodzącemu na emeryturę po 20-letniej pracy dla firmy, powinni mieć odpowiednią i dostojną oprawę. 

Kiedy składać podziękowania dla pracowników?

Podziękowania za wspólną pracę są dla pracownika bardzo ważne i nie powinno się ich składać tylko przy kończeniu współpracy. Kiedy kończy się współpracę z pracownikiem to naturalne, ale podziękowania możesz - i powinieneś składać swoim współpracownikom i pracownikom - po zakończonych dużych projektach, po osiąganiu kolejnych sukcesów oraz po dobrze wykonywanych obowiązkach.